האפיק המפתיע שדרכו תוכלו להצטייר כמותג ענק: בוט לוואטסאפ הוא הרבה מעבר לצא'ט אוטומטי

תוכן עניינים
ישי אביב
ישי אביב, עורך ראשי

בוט לווטסאפ – איזה פעולות הוא יכול לבצע?


בוט לווטסאפ יכול לבצע מגוון של פעולות עבור ניהול הלקוחות, פעולות שלוקחות חלק פעיל גם בניהול רחב יותר של העסק ולא רק מענה מקצועי ללקוחות בצ'אט הווטסאפ. לדוגמא, דרך בוט הווטסאפ יכול העסק לנהל גם יומן של פגישות, ולתת לבוט הווטסאפ לבטל או לקבוע פגישות ללקוחות. מעבר לכלך, יכול בוט הווטסאפ לשלוח באופן אוטומטי ועצמאי הודעות שיווק בווטסאפ מאקסל, ולשפר את קשרי הלקוח והעסק באופן משמעותי בעזרת התוכן והמסרים הנקבעים בעסק.

איך בוט לווטסאפ תורם לעסק?


מוניטין


כיום לכל מותג ענק וחברה קטנה, יהיה בוט לעסק, שעונה ללקוחות בווטסאפ, מייעל את העבודה והשירות ומעניק גם מוניטין עסקי מרשים בהתאם לזאת.

שירות לקוחות אפקטיבי


כדי לענות ללקוחות במהירות, בדיוק לפי המסרים שאתם רוצים להעביר, לשמר, לשווק ולהתנהל עם הלקוחות באופן היעיל והאפקטיבי – תכנון של בוט לווטסאפ בהתאם לאלה, יהיה מדויק ומושלם עבור העסק.

חיסכון כלכלי והקלה על עומס העובדים


יתרון מדהים ונוסף הוא שבוט לווטסאפ יכול בעצם לחסוך עבורכם בכסף ובעובדים, שכן כעת הוא תופס אחריות על כלל המענה בווטסאפ והצורך בעובדים פרונטליים למטרה זו מופחת וכך נחסך לא מעט כסף – ומעבר לכך העובדים הקיימים, יוכלו להתעסק באספקטים אחרים בעבודה ויוקל בה העומס.

בוט לוואטספ
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:

אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

טיולים

הרפובליקה הדומיניקנית או סיישל

אם אתם מחפשים גן עדן טרופי וייחודי לחופשה הבאה שלכם, הרפובליקה הדומיניקנית ואיי סיישל הן שתי אפשרויות מצוינות המהוות גן עדן טרופי מושלם. שני היעדים

קרא עוד »
חימום תת רצפתי
הכל לבית

מה זה חימום תת רצפתי?

חימום תת רצפתי הוא שיטה פופולרית יותר ויותר לחימום בתים ומבנים, ולא בכדי. שלא כמו שיטות חימום מסורתיות, חימום תת רצפתי מפיץ את החום באופן

קרא עוד »
דילוג לתוכן