האפיק המפתיע שדרכו תוכלו להצטייר כמותג ענק: בוט לוואטסאפ הוא הרבה מעבר לצא'ט אוטומטי

תוכן עניינים
ישי אביב
ישי אביב, עורך ראשי

בוט לווטסאפ – איזה פעולות הוא יכול לבצע?


בוט לווטסאפ יכול לבצע מגוון של פעולות עבור ניהול הלקוחות, פעולות שלוקחות חלק פעיל גם בניהול רחב יותר של העסק ולא רק מענה מקצועי ללקוחות בצ'אט הווטסאפ. לדוגמא, דרך בוט הווטסאפ יכול העסק לנהל גם יומן של פגישות, ולתת לבוט הווטסאפ לבטל או לקבוע פגישות ללקוחות. מעבר לכלך, יכול בוט הווטסאפ לשלוח באופן אוטומטי ועצמאי הודעות שיווק בווטסאפ מאקסל, ולשפר את קשרי הלקוח והעסק באופן משמעותי בעזרת התוכן והמסרים הנקבעים בעסק.

איך בוט לווטסאפ תורם לעסק?


מוניטין


כיום לכל מותג ענק וחברה קטנה, יהיה בוט לעסק, שעונה ללקוחות בווטסאפ, מייעל את העבודה והשירות ומעניק גם מוניטין עסקי מרשים בהתאם לזאת.

שירות לקוחות אפקטיבי


כדי לענות ללקוחות במהירות, בדיוק לפי המסרים שאתם רוצים להעביר, לשמר, לשווק ולהתנהל עם הלקוחות באופן היעיל והאפקטיבי – תכנון של בוט לווטסאפ בהתאם לאלה, יהיה מדויק ומושלם עבור העסק.

חיסכון כלכלי והקלה על עומס העובדים


יתרון מדהים ונוסף הוא שבוט לווטסאפ יכול בעצם לחסוך עבורכם בכסף ובעובדים, שכן כעת הוא תופס אחריות על כלל המענה בווטסאפ והצורך בעובדים פרונטליים למטרה זו מופחת וכך נחסך לא מעט כסף – ומעבר לכך העובדים הקיימים, יוכלו להתעסק באספקטים אחרים בעבודה ויוקל בה העומס.

בוט לוואטספ
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

עסקים

מה זה שיווק דיגיטלי ולמה חשוב לנהל אותו נכון?

בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים, שיווק דיגיטלי הפך להיות חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית השיווק של כל עסק. בין אם מדובר בחברה גדולה או בעסק קטן, היכולת להגיע לקהל יעד רחב ומדויק דרך האינטרנט הפכה להיות קריטית להצלחה. השימוש בטכנולוגיות דיגיטליות לשיווק מאפשר לעסקים לפנות לקהלים מגוונים, לעקוב אחר ביצועים ולשפר את היחס בין ההשקעה לתמורה באופן מתמיד.

קרא עוד »
עסקים

קונים כחול לבן: תמיכה בעסקי בוטיק בישראל

כאשר יום העצמאות של ישראל מגיע, אנו מקבלים הזדמנות מיוחדת להעריך את התרבות המקומית ואת היצירה הישראלית. במיוחד בתחום האופנה, עסקי הבוטיק הישראלים מביאים לידי ביטוי את המקוריות, הסגנון והייחוד של המדינה. מעצבים מקומיים, מציעים מגוון מוצרים איכותיים וייחודיים, המשקפים את התרבות הישראלית.

קרא עוד »
עסקים

אמיר קליבנוב על השפעת הטכנולוגיה על שוק ההון: כך חידושים טכנולוגיים, כמו בינה מלאכותית ובלוקצ'יין, משנים את פני ההשקעות והניתוח הפיננסי

בעידן שבו הטכנולוגיה מתקדמת בקצב מהיר, השפעותיה על שוק ההון הן עצומות ומהפכניות. אמיר קליבנוב, מנכ"ל חברת 'ט.א. יעוץ וניהול', חלוץ בתחום הפיננסי, מבין היטב

קרא עוד »
דילוג לתוכן