10 המשרות המבוקשות בהייטק

תוכן עניינים
ישי אביב
ישי אביב, עורך ראשי

כולנו יודעים שאין כמו עבודה היי-טק, אבל אילו תפקידים בהייטק הם המבוקשים ביותר?

1.מנהל מוצר

מנהל מוצר עוזר לקבוע פרמטרים סביב בניית המוצר והצוות ההנדסי, ולאחר מכן מוביל את הפיתוח של המוצר הזה מהקונספציה ועד ההשקה.

2.מהנדס בינה מלאכותית (AI).

מהנדס בינה מלאכותית (AI) מפתח, מנהל ומפקח על יוזמות AI בתוך ארגון. מהנדס AI צריך להיות בעל ידע מעמיק במתמטיקה וסטטיסטיקה.

3. מפתח Full-Stack

אלו הם אנשים שכל אחד רוצה בצוות, קשה למקד את מה שהם עושים אבל אפשר בכלליות לומר מישהו שהם בעלי כישורים בכל שלב של הפיתוח מהרעיון ועד למוצר הסופי.

4. מהנדס cloud

פורס ומפקח על אסטרטגיית מחשוב הענן של ארגון. זה דורש מיומנויות וידע מעמיק כל המערך. עבודה שמשתכרת יפה ומאוד חשובה.

5. מהנדס DevOps

זה יכול להתייחס למישהו בצוות הפיתוח שלוקח חלק בפריסה ובפעולות הרשת, או למישהו מצוות התפעול שעובד על פיתוח יישומים.

6. מהנדס בלוקצ'יין

מהנדס בלוקצ'יין מתמחה בפיתוח והטמעה של ארכיטקטורה ופתרונות באמצעות טכנולוגיית בלוקצ'יין. ההוצאה העולמית על פתרונות בלוקצ'יין צפויה להגיע ל-15.9 מיליארד עד 2023, כלומר, יהיה ביקוש רב למומחי בלוקצ'יין.

7. מהנדס תוכנה

מהנדס תוכנה מייעל את תהליך הפיתוח על ידי ביצוע בחירות עיצוביות והכתבת סטנדרטים טכניים כגון קידוד, כלים ופלטפורמות. כחלק מתפקידם, הם מזהים את דרישות הלקוח ומבצעים עבודה מעשית לפיתוח אבות טיפוס.

8.מהנדס ביג דאטה

כדי לרתום ולקבל תובנות מכמות עצומה כזו של נתונים, למעלה מ-97 אחוז מהארגונים משקיעים בביג דאטה ובינה מלאכותית.מהנדס ביג דאטה מתכנן, מעצב ומנהל את כל מחזור החיים של פיתוחים ופריסות בקנה מידה גדול של יישומי ביג דאטה.

9.מהנדס פתרונות האינטרנט של הדברים (IoT).

תפקיד מוביל של פיקוח על האסטרטגיה מאחורי הפיתוח והפריסה של פתרונות ה-IoT. בנוסף להבנת פתרונות IoT, צריך גם להיות בעל כישורי תכנות חזקים, הבנה של Machine Learning וידע בתכנון וארכיטקטורת חומרה.

10. Data Scientist

מדען נתונים מנתח ומפרש נתונים מורכבים כדי לעזור לארגונים לקבל החלטות טובות יותר ובזמן. יש ביקוש עצום לעובדים בתחום וזו המשרה אחת המשתלמות בעבודה בהייטק.

משרות בהייטק
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

Young businesspeople using digital devices with facebook logo icons on screens
טכנולוגיה

איך לזהות עמוד פייסבוק פעיל

פייסבוק, היא הרשת החברתיות הראשונה, הגדולה ביותר, והמשמעותית ביותר בעולם. מעבר להיותה ענקית הרשתות החברתיות בעולם, פייסבוק הלכה ורכשה רשתות חברתיות אחרות לאורך השנים –

קרא עוד »
דילוג לתוכן