5 בילויים משפחתיים מומלצים בשבת

תוכן עניינים
ישי אביב
ישי אביב, עורך ראשי

יום שבת, יום המנוחה השבועי

כולנו יודעים שאנחנו צריכים הפסקה מדי פעם. זה רק טבעי שאנחנו צריכים כמה ימי חופש כדי להירגע ולהתחדש. עם זאת, רבים מאיתנו לא יודעים כיצד לתכנן נכון את ימי המנוחה שלנו ולבסוף לקחת הפסקות ללא לוח זמנים מתאים. יום מנוחה שבועי מוודא שתוכל לקחת את חופשתך ללא הפרעות גדולות.

ככה אנשים רבים מנצלים את יום שבת להיות עם המשפחה, חברים ולהשלים פערים משבוע עבודה עמוס, אז כדי להקל עליכם ריכזנו פה מספר פעילויות (בעיקר משפחתיות) שתוכלו לעשות בסופ”שים שלכם ולרענן את השגרה.

בילויים משפחתיים מומלצים

ריכזנו רשימה של בילויים משפחתיים שכדאי לעשות ורובינו לא עושים, להלן כמה מהפעילויות ה"משפחתיות "הפופולריות ביותר שאנשים מכל הגילאים יכולים ליהנות מהם:

1) פרויקטים ביתיים: צפייה בסרטים מצוירים, משחקי לוח, בניית פאזלים, משחקי בישול ועוד, כולם דרכים מהנות ליהנות מהזמן עם המשפחה שלך. מגוון פעילויות משותפות הן דרכים מצוינות לקשר כמשפחה.

2) קישוט הבית: צביעה, הצבת קישוטים או סידור מחדש של רהיטים לשינוי האווירה. כך או כך עיצוב הבית הוא תהליך מהנה ומשפחתי. ישנם מגוון גורמים שיכולים להשפיע על מראה הבית שלך. אנשים מסוימים עשויים לבחור לשנות את הצבעים או הקירות על מנת לעדכן את ביתם. אחרים עשויים לסדר מחדש רהיטים על מנת ליצור לעצמם סביבה חדשה לגמרי – וכאשר עושים את כל אלו כשמשפחה, כל אחד מבני המשפחה מוצא את המקום להתבטא ולהביע את הדעה שלו.

3) אומנות: סריגה או סרוגה, רקמה או תפירה – מלאכת יד היא דרך מהנה וייחודית להביע את היצירתיות שלך וליצור משהו חדש. אתה לא צריך ציוד או שיעורים מיוחדים, רק ראש פתוח ונכונות להתנסות. ככה תוכלו להתקבץ בסופש חברתי המשפחה וליצור משהו ביחד.

4) ערב סרט: מטרילוגיה של סרטים קלאסיים ועד נסיעה לקלונוע – זאת פעילות מצוין שתאפשר למשפחה זמן ביחד ותפתח מסורת משפחתית קטנה משלכם.

כל אלו יעזרו לכם להטעין מצברים לקראת שבוע חדש ועמוס בעבודה.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

דילוג לתוכן