6 דרכים יצירתיות להעניק תכשיטים לאנשים שאתם אוהבים

תוכן עניינים
ישי אביב
ישי אביב, עורך ראשי

הענקת תכשיטים כמתנה  תמיד דרך קלאסית לומר, "אכפת לי", או יותר טוב מזה, "אני אוהב/ת אותך". אבל איך אתם יכולים לגרום גם למעמד ההענקה לתת אותה תחושה? מילת המפתח היא הפתעה, ואת האפקט הזה תוכלו להשיג רק אם תהיו יצירתיים.

אל דאגה, אם אתם רוצים לקנות למשל צמידים מיוחדים לאישה מיוחדת, יש המון דרכים מדהימות להעניק אותה. כדי לעזור, הכנו לכם כמה רעיונות שיכולים להפוך את רגע חשיפת המתנה לבתי נשכח.

השאירו את התכשיט במיקום לא צפוי

אם יום השנה שלכם, יום האהבה או יום ההולדת של מקבלי מתקרב, ייתכן שהם כבר מצפים למתנה שתגיע. אחת הדרכים להפוך אותה להפתעה מוחלטת, היא להשאיר אותה עבורם במקום הכי פחות צפוי. במקום לתת להם את התכשיט בארוחת ערב מפוארת כמו שהם אולי מצפים, נסו להשאיר אותו במקום כמעט אקראי ותנו להם למצוא אותו בעצמם.

תחשבו כמה כיף יהיה להם, אם יקומו בבוקר יום ההולדת שלהם, יפתחו את המקרר כדי להכין לעצמם קפה וימצאו קופסת תכשיטים קטנה יושבת בפנים ומחכה להם. אנחנו מבטיחים לכם שמהר מאוד הם ישכחו מהקפה.

אם אתם לא חוששים לאבד את המתנה, אתם יכולים להיות ממש הרפתקניים ולהניח אותה במקומות פרועים כמו בתוך הנעליים שלהם, מתחת לכרית או על מושב המכונית שלהם. המפתח הוא לחשוב על מקום שמצד אחד לא יהיה צפוי ומנגד אין סיכוי שיפספסו.

ארגנו משלוח מיוחד

זו דרך מרגשת במיוחד להענקת התכשיט, מכיוון שמי שיקבל או תקבל אותו בחיים לא יראו אותה מגיעה. תמצאו מישהו שאתם סומכים עליו, שהמקבלים לעולם לא יצפו כי יהיה שליח. אם יש לכם ילדים קטנים, זוהי כמובן אופציה מקסימה.

אפשרות נוספת היא לפנות לאדם שהאהובים שלכם אף פעם לא פגשו, כמו מישהו שעובד איתכם. בקשו ממנו לגשת ליעד במקום ציבורי, להגיד להם משהו כמו "סליחה, הפלת את זה" ולצלם את המבט הנדהם על פניהם. אתם יכולים גם להשתמש בחיית מחמד אהובה. קשרו את הקופסה עם הטבעת, הצמיד או השרשרת לקולר שלהם ושלח אותם לבן/ת הזוג.

השאירו את המתנה ב"מקום שלכם"

אם יש לכם מקום אהוב אליו אתם חוזרים כל הזמן, אתם יכולים לדאוג שהמקבלים ימצאו בו את המתנה. כמובן שאתם יכולים לקחת את התכשיט איתכם לשם, ולחשוף אותו ברגע המתאים, אבל למה לא להגיע למקום לפני, להסביר לעובדים מה קורה ולבקש את עזרתם? כך תוכלו ממש להסתיר את המתנה עד הרגע האחרון.

אם ה"מקום" הוא מסעדה, אתם יכולים ממש לצלחת את המתנה. אנחנו לא מדברים על הסתרתם תכשיט בתוך עוגה, כפי שעושים בהצעות נישואין (בעיקר בסרטים), אלא על הנחת התכשיט על צלחת או מגש. 

מתכננים ארוחת ערב רומנטית לשניים? פנו למסעדה מבעוד מועד, רוב המסעדות האיכותיות יותר משמחות לסייע לכם במחוות רומנטיות כמו זו. כאשר המנה שהיקירים שלכם היא אוהבים תגיע לשולחן, לפתע יתגלה לידה צמידי חרוזים שרצו. אנחנו בטוחים שהם יתרגשו.

תנו להם לחפש את המטמון

שום דבר לא מוסיף כיף למתן מתנות כמו משחק קטן. בנוסף, יהיה לכם כיף ליצור רמזים ולהמציא מיקומים כדי להסתיר את המתנה. תהיו רומנטיים, ותשתמשו בפרטים כמו מיקום הדייט הראשון שלכם או המקום בו אמרתם לראשונה שאתם אוהבים, או בהיבטים אחרים של מערכת היחסים שלכם. הכינו מספר רמזים כדי להוביל את האוהבים שלכם לציד מהנה. המתח מוסיף המון למעמד גילוי המתנה.

עטפו את התכשיט בצורה מטעה

אלמנט ההפתעה המוחלט יהיה לצידכם אם תעטפו את התכשיט במשהו מוזר כמו קופסת דגנים ישנה, ​​גליל נייר טואלט, או כל אריזה מטעה אחרת. כאשר תמסרו אותה, מקבלי המתנה לא יבינו מה מתרחש. הרעיון הזה מהנה במיוחד, אם אתם רוצים לתפוס אותם לא מוכנים.

מתנה בתוך מתנה

זה מאוד פשוט, אבל נחמד באותה מידה: תתנהגו כאילו המתנה הלא מרשימה שאתם נותנים להם היא המתנה היחידה. אתם יכולים למשל לתת להם קופסה גדולה ובתוכה חולצה. הם יחשבו שזוהי המתנה שלהם אך כאשר ירימו אותה, יגלו מתחתיה את התכשיט המשובח שקניתם להם. מעבר לגורם ההפתעה, מה יותר כיף מאשר לקבל שתי מתנות?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

דילוג לתוכן