למה כדאי לעשות פוליש לרצפה ?

רצפה היא החלק החשוב ביותר בבית. חלק זה צריך להיות נקי ומבריק כל הזמן. אנשים רבים חושבים שלא כדאי להתאמץ כדי להבריק את הרצפה. אך זו טעות! פוליש לרצפה יכול לעשות  הבדל גדול במראה של הבית שלך. הוא לא רק מוסיף לרמת הניקיון, אלא גם נותן לבית שלך מראה מהוקצע יותר. בנוסף לכך, אם לא תבריק את הרצפה באופן קבוע, היא תתלכלך ותאבק, מה שיהווה סכנה בריאותית לך  ולמשפחתך. 

מגוון דרכים לרצפה מושלמת  

פוליש לרצפה הוא שלב חשוב מאוד בתהליך הניקוי. זה לא מספיק רק לנקות את הרצפה; זה חייב  להיות מלוטש גם כן. ליטוש הרצפה מסיר את כל חלקיקי הלכלוך שנותרו שהוחמצו במהלך הטאטוא  הראשוני. זה מבטל ריחות ומונע עובש, טחב וסוגים אחרים של צמיחת חיידקים, מה שעלול להוביל  לבעיות נשימה. הגיוני שאנשים ירצו לדעת איך להבריק רצפה, במיוחד אם הם מתכוונים לעשות זאת על בסיס קבוע. 

ישנן דרכים רבות ושונות בהן אנשים יכולים להבריק רצפה ויש הרבה מוצרים שונים שניתן להשתמש  בהם. חלק מהמוצרים הללו כוללים רפידות ליטוש, ווקס, חומרי ניקוי לעץ, ואפילו חומרי ניקוי טבעיים  כגון חומץ ומיץ לימון. 

אני מוכרח לעשות פוליש לרצפה! באיזה אשתמש?  

סוג ראשון – הברקת רצפות 

במקרה שאנחנו רוצים לוודא שלרצפה שלנו יהיה מראה מבריק ומיוחד הנותן תחושה אף מעט יוקרתית.  תהליך זה נותן תחושה של רצפה נקייה לאורך זמן. 

חשוב לדעת! לא כל רצפה ניתן להבריק (לדוגמא: רצפות מט). אך כמובן שניתן לדאוג גם לרצפות אלו בניקוייהן. 

ישנם ארבעה סוגי פוליש שדרכם נוכל לנקות מרצפות אלו: ליטוש, קריסטל, ווקס ואקרילי.

סוג שני – חידוש הרצפות 

כאשר על המרצפות קיים לכלוך שהצטבר או נגרם מסיבות שונות אשר הורס את המראה הנקי בבית רצוי  להשתמש בפוליש זה ולחדש את המרצפות על מנת לקבל מראה אסתטי. 

סוג זה יכול להיעשות בכל סוגי המרצפות הקיימות, גם במבריקות וגם במט עם התאמות קלות לסוג האריח. ישנם שלושה סוגי פוליש לחידוש המרצפות: קרצוף, ליטוש והברשה.

Posh living room in black and white
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:
אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

Young businesspeople using digital devices with facebook logo icons on screens
טכנולוגיה

איך לזהות עמוד פייסבוק פעיל

פייסבוק, היא הרשת החברתיות הראשונה, הגדולה ביותר, והמשמעותית ביותר בעולם. מעבר להיותה ענקית הרשתות החברתיות בעולם, פייסבוק הלכה ורכשה רשתות חברתיות אחרות לאורך השנים –

קרא עוד »
Worker Taking a Ladder To Work at Heights
המלצת העורך

אילו עבודות דורשות עבודה בגובה?

מהי עבודה בגובה? עבודה בגובה עלולה להיות עיסוק מסוכן. מקומות עבודה רבים צריכים לבצע משימות כמו התקנת ציוד חדש, ביצוע עבודות תחזוקה, תיקון מבנים וגשרים

קרא עוד »
Dentist looks through the microscope. Modern dental equipment
בריאות

מהו אמ"ר ומה התהליכים לרישומו?

יבוא ורישום של אמ"ר וציוד רפואי לצד מכירת מכשיר או לחילופין אביזר המסווג כמוצר רפואי במדינת ישראל, הן פעולות המחייבות רישום אמ"ר של המוצר במאגר

קרא עוד »
powerful diesel engine
המלצת העורך

ההבדלים בין גנרטור דיזל לבנזין

גנרטורים משמשים במגוון רחב של תעשיות, והסוג שיושכר יהיה תלוי בענף ובמה שנחוץ למשכיר. גנרטור דיזל גנרטור דיזל הוא מכונה הממירה את האנרגיה הקינטית של

קרא עוד »
דילוג לתוכן