פגשתם בחולדה בבית? למה צריך ללכוד אותה ואיך

מפגש עם חולדה בבית, עלול לגרום לבהלה גדולה ואף לתגובות היסטריות..
אז בשלב הראשון, חשוב לקחת נשימה ולנסות להירגע – אומנם חשוב לפעול בדחיפות על מנת לסלקה, אבל היסטריה בוודאי לא תעזור להשיג את המטרה..
כידוע, חולדות עלולות לגרום לנזקים שונים בבית ואף לסכן את בריאותם של הדיירים – חולדות עלולות לנשוך ובנוסף על כך, הן גם עלולות להעביר מחלות שונות דרך הצואה והשתן.
מהסיבה הזאת, יש משמעות רבה לנקיטה בפעולה מהירה ויעילה על מנת ללכוד את החולדה ולוודא שהנוכחות הלא רצויה שלה, תפסיק להטריד את הדיירים.

הזמנת לוכד חולדות מקצועי

הדרך היעילה והבטוחה ביותר ללכוד חולדה, היא על ידי הזמנת לוכד חולדות ברמת גן, או בעיר המגורים. יש לוודא שמדובר בלוכד חולדות מנוסה ומקצועי, אשר אוחז בידע ובכלים מתקדמים וחדשניים אשר יאפשרו לו לבצע את הלכידה.
לוכדות חולדות ברמת גן או בכל עיר שאתם מתגוררים, יבצע את הלכידה במספר שלבים – כאשר שלבי הלכידה תלויים במידה רבה בשיטת הלכידה בה הוא עושה שימוש.
אם הלוכד עושה שימוש לדוגמא, במלכודות "תיבות האכלה", הלוכד יפזר בשלב הראשון את התיבות ברחבי הבית. השלב השני יתבצע לאחר מספר ימים, בשביל לוודא אם התיבות אכן השיגו את מטרתן והחולדות עזבו את הבית. במידה והשלב הראשון לא צלח, הוא יחזור אל הפעולה ויחזור שוב לאחר מספר ימים לביקורת נוספת. לאחר שהוא יוודא שהחולדות אכן עזבו, את הבית,  הלוכד יאסוף את התיבות ובכך למעשה עבודתו תושלם.
כאמור, ישנן גם דרכי לכידה נוספות, כאשר, בהליך בחירת הלוכד, מומלץ לוודא באלו מאותן דרכים הוא עושה שימוש ומהן שלבי העבודה שלו – מה שיאפשר להיערך לתהליך בצורה הנכונה.

לסיכום,
חשוב להיות מודעים לעובדה שמלבד העובדה שנוכחות חולדות אינה נעימה, היא גם טומנת בחובה סיכון של ממש – כאמור, חולדות עלולות להפיץ מחלות ובנוסף, הן גם עלולות לנשוך ולפצוע את בני הבית.
מהסיבה הזאת, כדאי להזמין לוכד חולדות אשר נבחר בתבונה וערוך ללכוד את החולדות בצורה מהירה ויעילה. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:
אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

Young businesspeople using digital devices with facebook logo icons on screens
טכנולוגיה

איך לזהות עמוד פייסבוק פעיל

פייסבוק, היא הרשת החברתיות הראשונה, הגדולה ביותר, והמשמעותית ביותר בעולם. מעבר להיותה ענקית הרשתות החברתיות בעולם, פייסבוק הלכה ורכשה רשתות חברתיות אחרות לאורך השנים –

קרא עוד »
Worker Taking a Ladder To Work at Heights
המלצת העורך

אילו עבודות דורשות עבודה בגובה?

מהי עבודה בגובה? עבודה בגובה עלולה להיות עיסוק מסוכן. מקומות עבודה רבים צריכים לבצע משימות כמו התקנת ציוד חדש, ביצוע עבודות תחזוקה, תיקון מבנים וגשרים

קרא עוד »
Dentist looks through the microscope. Modern dental equipment
בריאות

מהו אמ"ר ומה התהליכים לרישומו?

יבוא ורישום של אמ"ר וציוד רפואי לצד מכירת מכשיר או לחילופין אביזר המסווג כמוצר רפואי במדינת ישראל, הן פעולות המחייבות רישום אמ"ר של המוצר במאגר

קרא עוד »
powerful diesel engine
המלצת העורך

ההבדלים בין גנרטור דיזל לבנזין

גנרטורים משמשים במגוון רחב של תעשיות, והסוג שיושכר יהיה תלוי בענף ובמה שנחוץ למשכיר. גנרטור דיזל גנרטור דיזל הוא מכונה הממירה את האנרגיה הקינטית של

קרא עוד »
Marble floor with paid of silver shoes and white bell bottoms in silver toe polished feet.
הכל לבית

למה כדאי לעשות פוליש לרצפה ?

רצפה היא החלק החשוב ביותר בבית. חלק זה צריך להיות נקי ומבריק כל הזמן. אנשים רבים חושבים שלא כדאי להתאמץ כדי להבריק את הרצפה. אך זו

קרא עוד »
דילוג לתוכן