מדוע חשובה התדמית שלי ברשת?

תוכן עניינים
ישי אביב
ישי אביב, עורך ראשי

רבים מדברים על ניהול תדמית ברשת ועל החשיבות שלו לצמיחת עסק, אבל לא תמיד ברור במה מדובר והאם הדבר אכן הכרחי. אם אתם מרגישים מבולבלים ולא בטוחים האם כדאי לכם להשקיע בניהול התדמית של העסק שלכם ברשת, הנה כמה דברים שיסבירו לכם את הנחיצות של התדמית שלכם.

מה זה ניהול מוניטין?

ניהול מוניטין בגוגל בעיקרו הוא עבודה לשם העלאת תוצאות חיוביות על העסק שלכם. כשאתם עושים ניהול מוניטין באינטרנט אתם מוודאים שכאשר מחפשים את העסק שלכם יעלו תוצאות חיוביות ומטיבות איתכם. ניהול מוניטין באינטרנט שהוא מקצועי, יהיה כזה שיתמקד בחיזוק החיובי על פני השלילי.

ניהול מוניטין – כך אתם נראים

התדמית שלכם ברשת מעידה על מי שאתם ועל העסק שלכם כלפי חוץ, גם אם לא כלפי פנים. ללא ניהול מוניטין באינטרנט אתם עלולים להיות מוצגים באופן שלילי, וכך כאשר יחפשו את העסק שלכם יעלו תוצאות שליליות.

הדרך שלכם להרחיב את קהל היעד

כאשר אתם משקיעים זמן ועושים ניהול מוניטין בגוגל באופן מקצועי, אתם יכולים להרחיב את קהל הלקוחות שלכם ולמשוך עוד לקוחות שיחשבו טוב עליכם.

בלי ניהול תדמית אתם עלולים להפסיד לקוחות

באותו אופן בו ניהול מוניטין בגוגל ימשוך אליכם עוד לקוחות, חוסר של הניהול יגרום ללקוחות שמחפשים אתכם לברוח היות ויראו כמה אתם נראים רע מבחוץ.

אהבתם את הכתבה? >> papi.org.il

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

עסקים

מה זה שיווק דיגיטלי ולמה חשוב לנהל אותו נכון?

בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים, שיווק דיגיטלי הפך להיות חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית השיווק של כל עסק. בין אם מדובר בחברה גדולה או בעסק קטן, היכולת להגיע לקהל יעד רחב ומדויק דרך האינטרנט הפכה להיות קריטית להצלחה. השימוש בטכנולוגיות דיגיטליות לשיווק מאפשר לעסקים לפנות לקהלים מגוונים, לעקוב אחר ביצועים ולשפר את היחס בין ההשקעה לתמורה באופן מתמיד.

קרא עוד »
עסקים

קונים כחול לבן: תמיכה בעסקי בוטיק בישראל

כאשר יום העצמאות של ישראל מגיע, אנו מקבלים הזדמנות מיוחדת להעריך את התרבות המקומית ואת היצירה הישראלית. במיוחד בתחום האופנה, עסקי הבוטיק הישראלים מביאים לידי ביטוי את המקוריות, הסגנון והייחוד של המדינה. מעצבים מקומיים, מציעים מגוון מוצרים איכותיים וייחודיים, המשקפים את התרבות הישראלית.

קרא עוד »
עסקים

אמיר קליבנוב על השפעת הטכנולוגיה על שוק ההון: כך חידושים טכנולוגיים, כמו בינה מלאכותית ובלוקצ'יין, משנים את פני ההשקעות והניתוח הפיננסי

בעידן שבו הטכנולוגיה מתקדמת בקצב מהיר, השפעותיה על שוק ההון הן עצומות ומהפכניות. אמיר קליבנוב, מנכ"ל חברת 'ט.א. יעוץ וניהול', חלוץ בתחום הפיננסי, מבין היטב

קרא עוד »
דילוג לתוכן